Kniha návštev

Dátum: 22.03.2020

Vložil: Alenka Diňová

Titulok: poďakovanie za odvysielanú svätú omšu

Nedeľnú svätú omšu sme dnes sledovali s mojou mamkou, bolo to veľmi dobre viditeľné a počuteľné, len najlepšie je hovoriť všetko od ambónu, lebo od ambónu najlepšie je všetko počuť. Ďakujeme za modlitby za nás a aj my s mamkou sa modlíme za vás. Ďakujeme veľmi pekne za možnosť sledovania svätej omše cez našu internetovu stránku.

Dátum: 24.03.2020

Vložil: o. Marián

Titulok: Re:poďakovanie za odvysielanú svätú omšu

Ďakujem za poďakovanie ...Na kvalite ešte popracujeme...o. Marián

Dátum: 09.06.2019

Vložil: Valika Fuchsová Kožárová

Titulok: Pekna stránka

Pekna stranka,krasne foto z Velkej noci,spominam na detstvo a mladost,

Dátum: 30.03.2018

Vložil: M.

Titulok: Matky s detmi

Mohli by ste farnikom pripomenúť účel miestnosti pre mamičky s deťmi? Je dosť smutné, že mamičky (aj tehotné) stoja s deťmi vonku, kedže miestnosť je plná mamičiek bez detí.
Ak mám doma malé dieťa, ktoré potrebujem nakojiť, resp. malé deti, ktoré treba poobliekať, tak nemožem v kostole sedieť pol hodiny pred omšou a držať si miesto...
Ak si tí ľudia našli miesto v kostole pred rekonštrukciou, tak by nemali využívať túto miestnosť iba preto, že tam bude určite voľné....

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Smitha617

Titulok: John

Hello. excellent job. I did not expect this. This is a great story. Thanks! dedgbkgcebkefbdg

Dátum: 17.10.2016

Vložil: manželia Dvorščákovi

Titulok: poďakovanie

Ďakujeme za fotografie z púte Zakopané - Ludzmierz - Krakow. Ostali nám živé spomienky a hlboký duchovný zážitok z týchto dní v Poľsku.

Dátum: 09.10.2016

Vložil: Smejko

Titulok: Matky a deti

Som veľmi šťastná , že je v kostole miesto pre matky s deťmi. No veľmi ma mrzí, že nie raz, dvakrát, ale viackrát som sa stretla s tým, že som tam nevošla s malými deťmi a s kočiarom , pretože tam sedela mládež, alebo mamičky bez detí. Je smutné, že keď je táto miestnosť, pre mamičky a malé deti a namiesto toho je to miesto pre zašívanie sa pubertiakov. to , že tam sedia starší je úplne v pohode, ale keď detičky rušia mohli by byť tolerantnejší a nie upozorňovať, že rušia. Myslím, že v kostole je dosť miest na sedenie pre mladých a hlavne cez veľké sviatky by mohli uvoľniť miesto, pre mamičky. Raz aj z tej mládeže budú rodičia, snáď až potom pochopia aká je tá miestnosť pomoc, hlavne keď sú deti mrzuté a chcete byť na sv.omši.

Dátum: 17.05.2016

Vložil: jOjO

Titulok: Požehnanie

Prajem Vám duchovný zážitok s Božím posolstvom"Lukáš 19:9. Evanjelium podľa Lukáša. — Ježiš mu odpovedal: Dnes prišla spása do tohto domu, "a Božím darom na tento svet.Verím že blízkej budúcnosti to prinesie viac a viac svetla lebo net už každý má a tak sme spojený aj keď nie priamo v Ľubotíne.Pán Boh nech požehná dielo!

Dátum: 23.06.2016

Vložil: Cecília

Titulok: Re:Požehnanie

Pán Boh zaplať, Jozef, že myslíš na svojich rodákov. Najmä, na mládež, ktorú stále nosíš v srdci.Cítim to, keď prídeš domov a pýtaš sa na svojich spolu miništrantov. Ako si rád pospomínaš na Vaše akcie... Boží chrám vo farnosti máme krásny, ako píšeš. Modli sa, aby sme si budovali krásny chrám pre Ježiša aj vo svojom srdci....Nech Ťa žehná náš Pán.

Dátum: 10.04.2016

Vložil: anonym

Titulok: Via Lucis

Mohli by ste zverejniť texty piesní na Via Lucis?

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok