2% pre farský letný tábor

08.03.2023 14:22

Darujte 2% deťom v našej farnosti

 

Pozývame vás podporiť deti našej farnosti darovaním 2%  z dane pre farský letný tábor. 

Postup je jednoduchý - vypýtajte si od zamestnávateľa Potvrdenie o zaplatení dane. Z neho si vypočítajte 2%, ktoré vpíšete s ostatnými údajmi do tlačiva Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane. Môžete použiť tlačivo Vyhlásenie s predtlačenými údajmi alebo vypísať identifikačné údaje:
Názov: eRko – Hnutie kresťanských spoločenstiev detí, Územie Východ
Adresa: Sídlisko II 1217, 093 01 Vranov nad Topľou
Právna forma: občianske združenie
IČO: 006050930107


Tlačivo je potrebné doručiť na Daňový úrad do 30.4.2023. Keďže Daňový úrad má na to 90 dní, aby previedli peniaze organizácii, poprosíme vás posunúť informáciu o poskytnutí aj animátorom, aby bolo možné peniaze pričleniť práve nášmu letnému táboru.


Bližšie informácie Vám ochotne poskytnú naši animátori. Vopred ďakujeme za Vašu ochotu rozvíjať týmto spôsobom aktivity farnosti a pomôcť našim deťom plnohodnotne prežívať voľný čas.