Vianočná výzdoba - HLASOVANIE

03.01.2017 14:30

Hlasujte v  súťažnej ankete a vyjadrite svoj názor na vianočnú výzdobu fary a kostola. 

 

Do ankety sa zapojíte vhodením anketového lístka do schránky, ktorá bude k dispozícii od stredy (4.januára) v kostole. Využiť môžete aj možnosť hlasovania elektronickou formou ankety. Po uzavretí hlasovania budú vyžrebovaní výhercovia, ktorí získajú pekné ceny.

 

Ponúkame vám dvanásť návrhov na výzdobu fary, ktoré na anketovom lístku označíte v otázke č.5. Môžete si vybrať jeden z daných návrhov alebo (ak sa vám návrhy nepáčia, či potrebujú úpravy) sami zaznačiť vaše vlastné návrhy v obrázku na druhej strane anketového lístka. Taktiež je tu pre vás možnosť stiahnuť si prázdny obrázok, zaznačiť v ňom vaše návrhy a zaslať ho na e-mailovú adresu farnostlubotin@gmail.com .

Ďakujeme vám za vaše návrhy a postrehy !

 

POZN: Christus natus est, venite adoremus = Kristus je narodený, poďme, klaňajme sa

 

Návrh č.1 (aktuálna podoba)

Návrh č.2

Návrh č.3

Návrh č.4

Návrh č.5

Návrh č.6

Návrh č. 7

Návrh č.8

Návrh č.9

Návrh č.10

Návrh č.11

Návrh č.12